HAKKIMIZDA

is_ortaklari

10 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübe ile Pusula Entegre Danışmanlık ve İnsan Kaynakları San. ve Tic. Ltd. Şti adı altıda sektöre farklı bir bakış açısı ve yenilikçi girişimlerle taze bir soluk getiriyoruz.
Öncü vizyonumuzla teknolojik gelişmelerin ışığında her daim iş geliştirme, operasyonel mükemmeliyet ve süreklilik ilkeleri ile kazan kazan politikasını sürdürülebilir bir şekilde yönetiyoruz.
Başarımızın arkasında müşteri odaklı çalışmalarımız sonucunda oluşan müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Müşterilerimizden sağlamış olduğumuz güven ile sektörün vizyonunu değiştirmeyi hedefliyor ve planlı çalışmalarımız ile bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini arttırarak sektörün öncüsü olmak, aynı zamanda sosyal, kültürel, ekonomik alanlarda da örnek bir duruş sağlamak için çalışıyoruz.
Sosyal sorumluluk projelerinde topluma yakışan bir kuruluş olabilmek için başta sağlık olmak üzere eğitim, öğretim, vb alanlarda topluma hizmet vermekteyiz.
Toplumun ihtiyaçlar hiyerarşinde bulunan ekonomik gereksinimlerini karşılayabilmesinden yola çıkarak kendimize görev edindiğimiz bu alanda ihtiyaçların daha efektif bir şekilde karşılanasayfa_90366334183384584271anabilmesi için insanlara her gün dokunan farklı projeleri de hayata geçirmekten gurur ve onur duymaktayız.