HAKKIMIZDA

 

10 Yılı aşkın süredir hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübe ile Pusula Entegre Danışmanlık ve İnsan Kaynakları grubu adı altında sektöre farklı bir bakış açısı, yenilikçi  girişimlerle yeni bir soluk getiriyoruz.

Yenilikçi vizyonumuzla teknolojik gelişimlerin ışığında her daim iş geliştirme, operasyonel mükemmeliyet ve süreklilik ilkeleri ile kazan kazan politikasını sürdürülebilir bir şekilde yönetiyoruz.

Başarımızın arkasında müşteri odaklı çalışmalarımız ve sonucunda müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Müşterilerimizden sağlamış olduğumuz güven ile sektörün nabzını değiştirmeyi hedefliyor ve planlı çalışmalarımız ile bu yolda yürüyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini arttırarak sektörün öncüsü olmak, aynı zamanda sosyal, kültürel, ekonomik alanlarda da örnek bir vizyon sağlamak için çalışıyoruz.

Sosyal sorumluluk projelerinde topluma yakışan bir kuruluş olabilmek için başta sağlık olmak üzere eğitim, öğretim, vb alanlarda topluma hizmet vermekteyiz.

Toplumun ihtiyaçlar hiyerarşisinde bulunan ekonomik gereksinimlerini karşılayabilmesinden yola çıkarak kendimize görev edindiğimiz bu alanda ihtiyaçların daha efektif bir şekilde karşılanabilmesi için insanlara her gün dokunan farklı projeleri de hayata geçirmekten gurur ve onur duymaktayız.